• Tel : 0216 545 52 12
  • Çalışma Saatleri : 07:30 / 19:00
Eğitmenin Notları…

Sevgili anneler, babalar;

Uzun emeklerimiz karşılığı büyük bir özveriyle açtığımız yeni okulumuzda çocuklarımızla ve dolayısıyla sizlerle birlikte olmaktan dolayı son derece mutlu, heyecanlı ve gururluyuz. Ayrıca yeni web sayfamızla da sizlere bir tık mesafedeyiz artık.

Hayatımızın temel taşları, geleceğimizin minik mimarları için attığımız her yeni adım bizlere tarifi imkansız bir duygu seli yaşatıyor. Hele ki yavrularımızı ilköğretim hayatlarına ve dış dünyaya hazırlarken onların büyüdüklerini, kazanımlarının her geçen gün artığını görmek, bizler için en büyük mutluluk kaynağı.
Şüphesiz ki bunun en temel noktasından biri olan eğitim binasının, sağlıklı, hijyen, ferah, eğitim odaklı oyun salonları ve sınıflara sahip olması, çocuk güvenliğini içeren her konuda tedbirlerin alınmış olması ve teknolojik sistemlerin kurulmuş olması, açık oyun alanlarının, bahçelerin çocukların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiş olması büyük önem taşımaktadır.

İki çocuk annesi bir iletişim eğitmeni olarakdeneyimli ve uzman ekibimizle birlikte,“sevginin açmayacağı kapı yok” sloganı ile çıktığımız bu yolda, sektörde 14. yılı geride bırakmış olmanın vermiş olduğu deneyimle ve tüm altyapısı son sistem kurulmuş olan yeni yerimizde çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyoruz.
Özel Patika Anaokulu olarak her koşulda ve her ortamda önce çocuklar derken, tam donanımlı okulumuzda bu düşüncemizi sözde değil özde de uygulamalı olarak yaşatmanın meyvelerini sizlerle birlikte topluyoruz.
Unutmayalım ki önce çocuklarımız…

Başarıkağıtlarda yazan rakamlardan veya kelimelerden ibaret değildir. Ve tekrar unutmayalım ki çocuklarımız bizlerin ego tatminleri değil, istedikleri yöne uçmak için bizlerin desteğini bekleyen kanatsız meleklerimizdir…

Ayrıca bu zor ve meşakkatli yolda yıl boyunca karşılıksız fedakarlıklarıyla çocuklarımızı bir adım daha öteye taşıyan değerli sınıf öğretmenlerimize, rehber öğretmenlerimize ve branşöğretmenlerimize teşekkür ediyor, gönülden kutluyoruz.

Bundan sonraki süreçte bu köşeden her hafta sizlerle eğitimci gözüyle minik notlarımızı, tavsiyelerimizi ve gözlemlerimizi paylaşacağız. Ve bir beşçayı molasında pencerenin bu tarafından sizlere çocuklarımızın dünyalarını farklı bir gözden aktaracağız.

" Çocuklarımızın Haklarının Bekçileriyiz " isimli makalemizi okumak için Tıklayınız

Hepinizi sevgiyle selamlıyorum.

Unutmayalım ki “Hayat çocuklarla güzel…”

Kurucu
Berna Ünal