Koşuyolu Patika Anaokulu
about image

Kurucumuz Hakkınızda

1992 İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Özel Patika Anaokulu kurucusu Berna Ünal uzun yıllar iletişim alanında (görsel basında) yurt içinde ve yurt dışında çalışmalarda bulunmuş aynı zamanda (üniversite hazırlık ve etüt merkezi) Gençler Eğitim Kurumları yönetim kurulu kurucu ortaklığını yapmıştır.

Eğitim alanındaki çalışmalarına aynı zamanda sağlık sektöründe de yurt içinde ve yurt dışında eğitim yöneticiliği ile devam eden Ünal,  küçük yaş eğitimin öneminin farkındalığıyla ve çocuklara olan sevgisinin vermiş olduğu güçle, iş hayatında bu yönde atılımlar yapmıştır. Kendisi aynı zaman da çocuklarla ilgili bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almış ve almaya da devam etmektedir.

Berna ÜNAL

450+

Mutlu Veli

8

Sınıf

2

Okul Servisi

10

Personel

Veli Yorumları

Mezun öğrencilerimizin velilerinin yorumlarından bazıları...

Çocuğumu güvenle yollayabildiğim gözümün arkada kalmadığı bir okul oldunuz. Kızımın her akşam eve mutlu gelmesi, beceri ve yeteneklerinin her gün ilerlemesi bizleri çok mutlu etti.

Sevil ŞAHİN iç Mimar

testimonial icon
client image

Oğlumun yabancı dil gelişimi ve kendisine güveninin her geçen gün artması eşim ile beni çok mutlu etmiştir. Okulda çocuğumun öz bakımdan ziyade bir eğitim alması gelişim süreci için oldukça faydalı olmuştur.

Hasan ÖZBULUT Reklam Müdürü

testimonial icon
client image